• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Hakkımızda

single-img-ten
Boyacı Ustası

Hakkımızda

12 yıldır boyaciankaraustasi.com olarak sizlere profesyonel hakkımızda hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

olarak Ankara’nın her bölgesine uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Boyanacak mekan öncelikle ne türde boya kullanılacağı seçilmelidir. Boya modeline karar verdikten sonra boyama yapılacak alanın ne kadar boyaya ihtiyaç olduğunu hesaplamaktır. Net olarak 100 metre karelik tabana sahip olan evin, 100 metre karesi tavan hakkımızda boyası, 250 metre karesi de duvar boyasına ihtiyaç duyulacaktır. Bu sadece kaba bir hesaplamadır. Pencere sayılarının az olduğu ortalama evlerin ölçüsüne göre ayarlanıp çıkarma işlemi yapılmalıdır. Hangi türde boyanın kullanacağını boya miktarı da etkileyecektir. Mat boyalar yaptıkları metraj ve metrekare, silikonlu ve plastik boyalar için daha da fazla olmaktadır.

İç Cephe Boyama

İç cephe boyamada ev hanımları özellikle en dikkatli davrandığı konulardan biriside boyanın temizlenmesinin yani silinmesinin yüksek olması. Duvarlarda kaloriferden hakkımızda oluşabilen izleri ve diğer lekeleri silmek veya odalarda kullanılan boyaların çocuklar tarafından kirletildiğinde duvarı rahat bir şekilde temizlemek için genelde en çok tercih edilen boya türleri ipeksi mat boa ve silikon boya adı verilen boyalar tercih edilmekte.

Boyama

Hakkımızda .. Yoğun olarak çok kullanılmayan, hakkımızda yüzeylerinde pürüzlerinde bulunduğu ve düz duvar yapısını da tercih edilmeyen, silinebilirlik özelliğini istemediğimiz, ekonomik açısından  daha uygun ve renklendirme istediğimiz alanlarda tercih edilmesi gereken boya türü ipeksi mat boya ve silikon boyadır. Kullanacağımız boya tipinin mat boya ve ya diğer adı ile plastik boya olmalıdır. Ayrıca bizlere 0850 840 82 69 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz

Hakkımızda

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03