• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

İpeksi Mat Boya

Boyacı Ustası

İpeksi mat boya bir iç mekan boyasıdır. Yaşam alanı dekorasyon ve yerleşim kadar mekanın boyası da son derece önemli bir konudur. Ev her şeyiyle bir bütündür. Eşyalar dekorasyon ve tabi ki kulanılan boya. Bunlar tasarlamak ev ortamını ve tarzınızı yansıtır. Bundan dolayı en doğru tercihleri ​​yapmak gerekir. Boya konusunda bir çok seçenek vardır. İpeksi mat boyalar da bu seçeneklerden birisirdir. Kullanın çok hoş görünümler sağlarlar. Ayrıca bir çok avantajı da vardır. 

İpeksi Mat Boya Hakkında

Boya uygulamasına başlanmadan ihtiyaç olan her şey alınmalı. Daha sonra alan boya işlemi için hazırlanmalı. Boya yapılacak olan yüzey üzerinde tortu ya da toz olmamalıdır. Uygulanacak yüzey kuru olmalıdır. Yüzey üzerinde kabartı gibi atmalar varsa bunlardan temizlenmelidir. Bütün bunlardan sonra uygulama için  boya gerektiği gibi su ile açma işlemi yapılmalıdır. Boya işlemi yapılırken ipeksi mat boyaların rahatsız edici kokusu olmaz. Bu boyaların su emme özelliği düşük seviyededir. Kullanıldığı yerlerde zaman içinde renginde değişme yapmaz. Uygulanan renklerde sararma olmaz. Sararma olmadığı gibi solma da yapmaz. Uygulandığı yüzeyde boyanın iyi bir kapama özelliği vardır. Altta kalan kirli görüntüyü iyi bir şekilde kapatır. Bu boyalar uygulandığı yere sağlam bir şekilde yapışır. Zaman içinde dökülme ve çatlama yapmaz. Silinebilir özelliği vardır. Bu özelliği ile uygulandığı yerde daima temiz bir görünüm verir. Boya uygulaması rulo ile yapılıyorsa diikat edilmesi gereken konular vardır.Boyayı rula ile yaparken rulo tek yön olacak şekilde hareket edilmeli. Minimum iki kat olarak uygulanmalı. Uygulama katları arasında yaz ve kışa bağlı olarak 2-4 saat arasında beklenmeli.

AVANTAJLARI

Bu boyalar su bazlı bir iç mekan boyasıdır. Silinebilir özelliği daima temiz bir görünüm sağlar. Toz ve kir tutmaz. Bu boyalar çevre dostu boyalardır. Uygulandığı sırada rahatsız edici bir kokusu olmaz. Esnek bir yapısı vardır. İçinde buulunan silikon ve özel yapısı ile su itme özelliğine sahiptir. Buhar geçirgenliği vardır. Bu özellikleri ile uygulandığı alanlarda rutubet ve kabarma yapmaz. Aynın zamanda bu boyada dökülme de olmaz.

 

İpeksi Mat Boya

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03